E-commerce & logistika

zasilatelsky-obchod-online-obchod-ecommerce-logistika-ebusiness-THIMM.jpg

Online prodej zaznamenává neustálý růst. Rychlost oběhu obalů pro e-commerce roste a tyto obaly procházejí komplexním procesem, od balení zboží až po dodání koncovému zákazníkovi. Proto je nutné zohlednit nejrůznější zájmové skupiny a požadavky kladené na obal. Umění spočívá v jejich optimální kombinaci.

Využití zásilkových obalů k propagaci značky

Nabízíme e-shopům široké portfolio produktů se zásilkovými obaly, které můžete využít jako ideální nosiče reklamy pro propagaci různých témat a akcí. S našimi víceúčelovými obaly pro e-commerce máte možnost využít obal i podruhé, např. jako dárkové balení, čímž prodloužíte jeho životnost. A protože nezáleží jen na vnějším designu obalu, ale také na obsahu, dbáme při vývoji obalů také na optimální využití objemu zásilkového obalu a minimalizaci zbytečných dutin. Dbáme na to, abychom nepoužívali přílišné množství výplňového materiálu a cizích látek, čímž se usnadní likvidace obalu.

Aby zákazníci Vaše výrobky nepřehlédli, zaručujme Vám optimální kombinaci typů a druhů vlnitých lepenek a také stabilní a bezpečné zásilkové obaly.

Vzhledem k tomu, že zásilkový obal by měl splňovat také požadavky na ochranu proti odcizení, doporučujeme Vám nejrůznější techniky uzávěru.

Profesionální design obalů – první dojem rozhoduje

Vzhledem k tomu, že zákazníci posuzují kvalitu výrobku podle kvality obalu, klademe zvláštní důraz na kvalitní potisk obalů, díky kterému bude Vaše značka upoutá.

ThimmColor® digital je moderní metoda tisku, která Vám zaručuje profesionální design obalů. Individuální tiskové motivy umožňují kreativní a vhodnou komunikaci se zákazníkem a při prvním kontaktu s Vaším výrobkem spotřebitele nadchnou.

Bezpečné přepravní obaly jako nositelé informací

Ať už se jedná o zámořskou přepravu, těžký náklad, citlivé a křehké výrobky nebo nebezpečné zboží – přepravní obaly musí ustát zatížení v celém logistickém řetězci a garantovat trvale dostačující stabilitu a komplexní ochranu. Faktor bezpečnosti Vašich výrobků je pro nás nejvyšší prioritou.

Díky našim řešením obalů a vhodným kombinacím nejrůznějších materiálů Vám zajistíme bezproblémovou logistiku. Přepravu Vašich výrobků optimalizujeme navíc díky integrované přihrádce, která výrobky upevní a dodatečně je v obalu chrání.

Logistický řetězec má značný potenciál ekologické udržitelnosti – a ten společnost THIMM využívá. Použitý surový papír pochází z udržitelného lesního hospodářství a má většinu certifikátů FSC®, což umožňuje ekologický způsob vrácení do cyklu surovin. Optimálním využitím objemu obalu bez tvorby prázdných míst dosahujeme úspor emisí CO2 při skladování a logistice.

Informujte se o nejrůznějších řešeních obalů pro e-commerce a logistiku:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.