Elektronika & elektrotechnika

elektro-elektronika-elektrotechnika-obaly-zabalit-citlive-zbozi-THIMM.jpg

Elektronika a elektrotechnická zařízení podléhají neustálým změnám. Patří k nepostradatelným věcem, které u spotřebitelů vyvolávají obdiv nebo jim usnadňují každodenní život. Díky naší garantované kvalitě obalů bude exkluzivita vaší značky a elektronických produktů vždy v popředí zájmu. Díky obalům elektroniky upoutáte na prodejně pozornost vašich zákazníků dříve než vaše konkurence.

Optimalizační projekt v elektronickém průmyslu

Pro společnost Hager Group, jednoho z předních světových dodavatelů systémů, řešení a služeb pro elektroinstalace v budovách, realizovala společnost THIMM projekt optimalizace balení. Výsledkem evropského projektu optimalizace byla potenciální roční úspora v sedmimístné výši.
Například optimalizací konstrukce obalů elektroniky se ročně ušetřilo 300 000 čtverečních metrů vlnité lepenky. Potisk obalu byl zredukován ze 60 % na 10 %, tím bylo možné docílit jednotné prezentace značky na obalu.

Obaly elektroniky před (vlevo) a po (vpravo) optimalizaci

Obaly elektroniky v místě prodeje

Díky našim individuálním řešením obalů elektroniky a vysoce kvalitním tiskařským technikám zaručujeme úspěšnou propagaci výrobků a odlišení v místě prodeje. Známe požadavky na obaly vaší elektroniky: atraktivnost v místě prodeje, velmi účinná reklama, stabilita odpovídající výrobku, pevnost a stohovatelnost a garantovaná ochrana výrobku a bezpečnost při přepravě.
K odlišení maloobchodního balení vaší elektroniky od vašich konkurentů doporučujeme kvalitní potisk obalů. Pro tyto obaly jsou ideální flexografický nebo digitální tisk.

Chcete posílat nebo prodávat elektroniku?

THIMM pack'n'display, Všetaty

Naše obaly na elektrospotřebiče a elektrotechniku vám díky optimalizaci obalů pomohou zabránit nepříjemným škodám při přepravě, zvýšit prodej na místě prodeje nebo ušetřit čas a peníze! Obraťte se přímo na:

THIMM pack'n'display, Všetaty
telefon: +420 315 617 111

Obalová řešení pro elektroniku:

Načíst...