Elektronika & elektrotechnika

elektro-elektronika-elektrotechnika-obaly-zabalit-citlive-zbozi-THIMM.jpg

Elektronika a elektrotechnická zařízení podléhají neustálým změnám. Patří k nepostradatelným věcem, které u spotřebitelů vyvolávají obdiv nebo jim usnadňují každodenní život. Díky naší garantované kvalitě obalů bude exkluzivita vaší značky a elektronických produktů vždy v popředí zájmu. Díky obalům elektroniky upoutáte na prodejně pozornost vašich zákazníků dříve než vaše konkurence.

Obaly elektroniky z multimateriálů

Jako ochrana elektronických součástek a citlivých elektrických zařízení proti elektrostatickému výboji (ESD = electro static discharge) by měly být použity speciální ESD obaly. Naše obaly elektroniky z lepenky v kombinaci s ESD pěnami nebo ESD fóliemi zajišťují odbornou přepravu a bezpečné skladování vaší elektroniky. Nakupujte obaly elektroniky s ESD ochranou přímo od výrobce. Vyvíjíme a vyrábíme pro vás obaly elektroniky speciálně přizpůsobené vašim produktům a potřebám.

Optimalizační projekt v elektronickém průmyslu

Pro společnost Hager Group, jednoho z předních světových dodavatelů systémů, řešení a služeb pro elektroinstalace v budovách, realizovala společnost THIMM projekt optimalizace balení. Výsledkem evropského projektu optimalizace byla potenciální roční úspora v sedmimístné výši.
Například optimalizací konstrukce obalů elektroniky se ročně ušetřilo 300 000 čtverečních metrů vlnité lepenky. Potisk obalu byl zredukován ze 60 % na 10 %, tím bylo možné docílit jednotné prezentace značky na obalu.

Obaly elektroniky před (vlevo) a po (vpravo) optimalizaci

Obaly elektroniky v místě prodeje

Díky našim individuálním řešením obalů elektroniky a vysoce kvalitním tiskařským technikám zaručujeme úspěšnou propagaci výrobků a odlišení v místě prodeje. Známe požadavky na obaly vaší elektroniky: atraktivnost v místě prodeje, velmi účinná reklama, stabilita odpovídající výrobku, pevnost a stohovatelnost a garantovaná ochrana výrobku a bezpečnost při přepravě.
K odlišení maloobchodního balení vaší elektroniky od vašich konkurentů doporučujeme kvalitní potisk obalů. Pro tyto obaly jsou ideální flexografický nebo digitální tisk.

Obalová řešení pro elektroniku:

Načíst...