Kosmetika & hygienické potřeby

kosmetika-hygiena-pece-o-telo-obaly-displeje-stojany-dekorace-THIMM.jpg

Sametově jemná kůže – zářivá pleť – svěží pokožka. Vy znáte zájmy Vašich zákazníků a výrobky, které je uspokojí. My víme, jak můžete svými výrobky zákazníky okouzlit, protože známe aktuální situaci na trhu a trendy v oblasti kosmetiky a péče o tělo.

Užít si, objevovat a vychutnávat – vytvořte dokonalou prezentaci kosmetického zboží na POS

Atraktivní prezentace výrobků – nezaměnitelný vstup na trh – zvláštní zážitek z nákupu. Díky těmto a dalším individuálním marketingovým opatřením Vám nabízíme vhodné řešení, které vyhovuje Vašim požadavkům a přáním. Trh je nasycený, a proto je stále obtížnější přimět spotřebitele ke koupi. Díky našim uceleným odborným znalostem a dlouhodobým zkušenostem zviditelňujeme Vaše výrobky u Vaší cílové skupiny.

Máme celou řadu optimálních obalových konceptů pro prezentaci zboží v prodejních regálech, které vhodně zviditelňují Vaše výrobky na prodejní ploše, umožňují snadný odběr zboží z obalu a zajišťují ochranu výrobku a jeho bezpečnost. Nabízíme také obaly s fixací, které zajišťují atraktivní a organizovanou prezentaci zboží a zvyšují hodnotu Vašich výrobků.

Kromě toho můžete pro propagační akce využít reklamní, pultové displeje. Ty na POS v tzv. impulzní zóně zajistí lepší prezentaci zboží z výprodeje. Otevřené víko lze navíc využít jako další reklamní plochu.

Chcete-li dosáhnout vyšší pozornosti a prezentace svých výrobků na trhu, doporučujeme druhotné umístění prodejních stojanů/displejů, které Vám dávají možnost se odlišit od konkurence. Díky tomuto dekorativnímu použití dosáhnete exkluzivního umístění výrobků, vytvoříte zvláštní zážitek z nakupování a motivujete své zákazníky na prodejním místě k nákupu.

 

 

Efektivní umístění hygienických potřeb v prodejně

Jako produkty denní potřeby patří výrobky péče o tělo mezi rychloobrátkové zboží, jehož nabídka na trhu je velmi rozmanitá a spotřebitel v prodejních regálech rychle ztrácí přehled. V tomto prostředí je nutné se odlišit.

Doporučujeme Vám prodejní, regálové obaly, které Vaše výrobky zviditelní v prodejním regále a zvýší jejich atraktivitu. Pro promyšlenou a rozmanitou komunikaci značky nabízíme i reklamní pultové displeje a dekorace, které Vaše výrobky na prodejně efektivně zviditelní, podpoří jejich prodej a posílí image značky.

U produktů péče o tělo zachovává přirozenost obalu stálost. Používáme vybrané suroviny z certifikovaných zdrojů (FSC®/ PEFC) a dbáme na použití materiálů v souladu s požadavky včetně nejrůznějších druhů vlnité lepenky, abychom co nejvíce snížili emise CO2 ve skladě a logistickém řetězci.

Informujte se o řešeních obalů pro kosmetiku a hygienické potřeby:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.