Lékařství & farmacie

leky-pharmaceuticke-vyrobky-lekarny-zdravotnictvi-THIMM.jpg

Pro zdraví a kvalitu života jsou Vaše produkty zásadní. Vysoký stupeň kvality a hygieny by měl být vidět také v obalových materiálech, což spotřebitelům dokreslí celkový dojem.

Bezpečné zabalení lékařských přístrojů a vybavení ordinací

Jako výrobci lékařské techniky a vybavení pro nemocnice a laboratoře vyrábíte na technicky vysoké úrovni. Je pochopitelné, že obaly musí zajišťovat vysokou ochranu při přepravě. U citlivých přístrojů se používají většinou nejrůznější technické pěny, které chrání před poškrábáním, nežádanými pohyby uvnitř obalu a jinými vnějšími vlivy.

Efektivní umístění léčiv a výrobků pro zdraví na POS

Farmaceutické výrobky je nutné v lékárně vhodným způsobem umístit, aby na sebe na POS upoutaly požadovanou pozornost. Často se používají reklamní pultové displeje a dekorace. Takto můžete na POS prezentovat svoje výrobky a značku efektivně a zvýšit odbyt na základě impulzních nákupů. S komplexním konceptem displejů optimalizujete procesy a náklady.

Výrobky pro zdraví a hygienu se v maloobchodě mohou měřit s rychloobrátkovým zbožím. Doporučujeme vhodné regálové obaly typu shelf ready packaging (SRP). Díky těmto obalům umístíte svoje výrobky atraktivně a rychle do prodejního regálu.

Informujte se o řešeních obalů pro lékařskou techniku a farmaceutický průmysl:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.