Mléčné výrobky & mražené zboží

mlekarensky-prumysl-mlecne-vyrobky-chlazene-produkty-mrazene-zbozi-lednice-mraznicky-mleko-THIMM.jpg

Chtěli byste se dozvědět víc o obalech a displejích pro mléčné výrobky nebo mražené potraviny? Pak jste správně ve společnosti THIMM !
Sýry, mléko a jogurty musí být v chladicím regálu pro zákazníky dobře viditelné. V maloobchodě platí totéž pro mraženou pizzu, mraženou zeleninu nebo mražená hotová jídla. Zde totiž často padají spontánní rozhodnutí o koupi, která můžete pozitivně ovlivnit optimálním obalem pro své mléčné výrobky nebo mražené potraviny. I nechlazené mléčné výrobky v druhotném umístění na sebe upozorní hned dvakrát.

Obaly pro mléčné výrobky

Jako výrobce mléčných výrobků samozřejmě víte, že se vaše výrobky mohou v prodejním regálu měřit s řadou dalšího rychloobrátkového zboží. Zde musíte cíleně získat zákazníkovu pozornost, udělat na něj dojem a motivovat jej k nákupu. Vylepšete viditelnost svých mléčných výrobků a nakupte obaly s výraznou prezentací!

Pokud jde o konstrukci obalů, je možné pokrýt mnoho požadavků. Tím myslíme jak obchodní požadavky, tak i požadavky, které máte jakožto výrobce mléčných výrobků. Patří sem například ochrana výrobku při přepravě a skladování, manipulace, stohovatelnost ve skladu a v regálu, likvidace a také optimální viditelnost výrobku v prodejním regálu. Obal pro mléčné výrobky by měl propagovat vaši značku a prezentovat ji atraktivním tiskovým obrazem. Zde se nabízejí nejrůznější možnosti potisku.

Pro inovativní prezentaci v prodejním regálu, vhodnou ochranu výrobku a snadnou likvidaci se nejlépe hodí obaly z vlnité lepenky. Informujte se o vlnité lepence nebo se nechte nadchnout stávajícími konstrukcemi obalů:

Obaly pro mléčné výrobky, jako jsou sýry, jogurty, mléko a řada dalších.

Obaly pro mražené potraviny

Přepravní obaly z vlnité lepenky jsou optimální pro hluboce zmražené výrobky, jako je mražená pizza, mražená jídla nebo zmrzlina. Obaly pro mražené potraviny jsou dostupné ve všech kombinacích vlnité lepenky, čímž je zaručena nosnost a ochrana při přepravě. Individuální možnosti potisku jsou zárukou identifikace v dodavatelském řetězci. V obchodě navíc potisk zajišťuje propagaci značky. Ti, kdo mražené potraviny vybalují, obaly snadno otevřou a zboží z nich bez problémů vyjmou. Kromě toho lze obaly z vlnité lepenky pro mražené potraviny 100% ekologicky likvidovat.

Degustační stolek z vlnité lepenky

Pro výrobce sýrů Olmín vyvinula společnost THIMM kromě prodejního obalu na sýry také komunikační koncept. Součástí tohoto konceptu POS byl degustační stolek z voděodolné vlnité lepenky, který byl určený pro ochutnávkové akce v maloobchodu. Konstrukce koresponduje s designem primárního obalu sýra a díky tomu optimálně prezentuje značku výrazným druhotným umístěním. Informujte se na naší stránce Výrobky o technických detailech degustačního stolku z vlnité lepenky.

Displeje pro nechlazené mléčné výrobky

Některé mléčné výrobky je možné díky speciálnímu výrobnímu procesu skladovat déle než běžné chlazené produkty. Výhodou je, že se trvanlivé mléko a smetana nemusí skladovat v chladicím boxu, ale díky druhotnému umístění mohou být prezentovány na jiném místě v obchodě. Zde je možné vytvořit takové marketingové kombinace, jako je například mléko a kakaový prášek, nebo smetana a pečivo.
Pod pojmem druhotné umístění nechápeme jen samotné varianty displeje, ale speciální prodejní stojany s integrovanými obaly. Obaly zároveň slouží k uskladnění nádob se šlehačkou ve spreji. Díky tomu lze displej dodat do obchodu zkompletovaný, což znamená úsporu času a snadné umístění výrobků.

Další obaly a displeje pro mlékárenský, chladírenský a mrazírenský průmysl:

Načíst...