Mléčné výrobky & mražené zboží

mlekarensky-prumysl-mlecne-vyrobky-chlazene-produkty-mrazene-zbozi-lednice-mraznicky-mleko-THIMM.jpg

Ať už se jedná o lahodné mléko, výtečný sýr nebo chutné jogurty – nabízíme široké portfolio produktů, které Vám pomůže se v mlékárenském průmyslu odlišit a umístit zboží atraktivně do regálu.

Obalové řešení pro rozmanitou prezentaci mléčných výrobků

Jako výrobce mléčných produktů víte, že se Vaše výrobky musí v obchodě každý den měřit s celou řadou jiného rychloobrátkového zboží. Zde je nutné cíleně získat zákazníkovu pozornost, udělat na něj dojem a motivovat jej k nákupu. Jak samotná konstrukce, tak také přiměřený potisk obalu odpovídající značce se postarají o vysokou míru úspěšného zviditelnění na POS.

Rozmanitost našich produktů pro Vás znamená možnost zohlednění a splnění nejrůznějších požadavků na obaly, od ochrany při přepravě, přes vhodné regálové obaly až po optimální viditelnost sortimentu a inovativní prodejní jednotku v obchodě.

Výrazné a atraktivní umístění mražených výrobků na POS

Jako výrobce mražených produktů znáte vysoké nároky svých cílových zákazníků: Vynikající čerstvost – nejlepší chuť – špičková kvalita – lahodné kreace. Pro dosažení úspěchu na trhu je nutné nejrůznější požadavky sjednotit. To platí také pro komunikaci okolo výrobku. Vaše produkty využívají výhod obalů, které je profilují a upozorňují na ně. Škála rozsáhlých řad výrobků představuje každodenní výzvu, kdy je potřeba výrobky odlišit a atraktivně je v rámci konkurence prezentovat. Díky naší rozmanité řadě produktů Vám nabízíme bezpečnost a ochranu při přepravě, ideální prezentaci výrobků a možnost propojení požadavků na vhodné regálové obaly se stohovatelností obalů. Z regálového obalu vytvoříme zároveň inovativní prodejní obal, který optimalizuje viditelnost sortimentu a zdůrazňuje komunikaci výrobku.

Mražené či chlazené výrobky nemusejí být skladovány ve standardních chladicích boxech, ale lze je uložit do druhotného umístění, aby na sebe upoutaly pozornost. Díky řešení THIMM flexDisplay | fresh se Váš výrobek na POS zvititelní. Multifunkční chladicí displej nabízí díky plnoplošnému potisku vysoký reklamní účinek, prezentaci značky v obchodě a přináší Vašim zákazníkům smyslný zážitek z nakupování. Kromě toho nabízíme ještě další řešení obalů, které Vaše výrobky atraktivně prezentují a zlepšují postavení značky a efektivitu komunikace značky. Využijte významu a vlivu obalu na rozhodnutí ke koupi.

Informujte se o řešeních obalů a prodejních pultů pro mléčné výrobky a mražené či chlazené zboží:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.