Nábytek & dřevo

nabytek-drevo-vybaveni-laminat-dekorace-obaly-podlahy-THIMM.jpg

 

 

Zvláštní ochrana v průběhu celého logistického řetězce a skladování. Neskladné a hranaté výrobky vyžadují inteligentní řešení obalů, které při otřesech a silných kolizích zachovávají kvalitu Vašich výrobků.

 

 

Využijte naše všestranné znalosti z oboru

Díky dlouholetému a rozsáhlému know-how z oboru vyvíjíme obaly, které jsou individuálně přizpůsobené požadavkům na zatížení Vašeho výrobku. V naší certifikované laboratoři ověřujeme stabilitu a kvalitu obalů, abychom zaručili funkčně spolehlivé řešení. V tomto odvětví nezáleží jen na dobré manipulaci a bezpečnosti při přepravě, ale také na optickém designu obalu. Využijte proto naše vysoce kvalitní metody potisku a prezentujte svůj výrobek chytře a atraktivně.

Nábytek z vlnité lepenky upoutá pozornost

Nábytek z vlnité lepenky vzbudí pozornost. Jedná se o lehkou, ale velmi stabilní konstrukci, která je rychle nastavitelná a které nabízí rozmanité možnosti designu povrchu. Nábytek z lepenky lze využít pro nejrůznější akce a události. Kromě toho se hodí pro dekorativní návrhy místností nebo merchandising. Na přání vyrobíme stolky, stoličky, lavičky, křesla a mnoho dalšího včetně zásuvek atd.

Informujte se o nejrůznějších řešeních obalů pro nábytek a dřevo:

Načíst...