Potraviny & nápoje

potraviny-napoje-FMCG-alkohol-nealko-obaly-THIMM.jpg

Trh s potravinami a nápoji nabízí spotřebitelům velmi rozmanitou nabídku, ve které je velmi obtížné upozornit na vlastní výrobky. Umění spočívá v získání pozornosti zákazníka a vytvoření účinných impulzů k nákupu na prodejním místě.

Naše bohatá nabídka obalů – přidaná hodnota pro propagaci Vašich výrobků

Víme, že jako výrobci potravin hledáte spolehlivá řešení obalů. Kromě bezpečné přepravy, optimální ochrany výrobků a dlouhé životnosti záleží především na jednom aspektu: hygienických podmínkách výroby – a na ty se můžete ve společnosti THIMM spolehnout.

Naše závody THIMM jsou certifikované dle standardu BRC/IoP, abychom mohli vyrábět obaly podle nejpřísnějších hygienických předpisů.

Přímý styk s potravinami – aktuální téma, které jsme rozvinuli dále. Certifikovaná vlnitá lepenka THIMM foodWave® a THIMM foodWave® | heatproof přináší na trh nový druh vlnité lepenky vhodný pro přímý styk s potravinami, odolný proti mastnotě a vlhkosti. Dále ji lze použit i pro pečení a ohřev v pečicí troubě či peci.

Certifikováno dle platné české legislativy: vyhláška MZ ČR č. 38/2001 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky určené pro přímý styk s potravinami a pokrmy a pro export i u institutu ISEGA.

S prodejními regálovými obaly zohledňujeme všechny požadavky obchodu podle směrnic Shelf Ready Packaging: zviditelnění výrobků, výraznou diferenciaci v regálu a snadný odběr výrobku. Pro snadnou oritentaci v regále a usnadnění přístupu ke zboží doporučujeme i řadu našich obalů pro více druhů (sortimentů) zboží. Různé druhy zboží (příchutě atp.) jsou v obalu utříděny a umožní Vám balilt a prodávat v jednom balení odlišné druhy zboží.

Naše rozmanitá řada výrobků Vám nabízí smysluplnou a optimální kombinaci možností, bezpečnost a ochranu při přepravě, aranžování výrobků na prodejním místě, efektivní vytíženost palet, snadnou péči o regály a také dlouhou životnost.

Zaujmout – využívejte výhod obalů na nápoje, které jsou v kurzu

Obaly na nápoje mají v prvé řadě za úkol zajistit bezpečnou přepravu výrobků a postarat se o trvalou stabilitu a ochranu.  Stabilita a robustnost však již nejsou jedinými vlastnostmi obalů na nápoje.
Kromě toho se ideálně hodí k propagaci výrobků. Svoje výrobky můžete díky našim inovativním propagačním obalům prezentovat na prodejním místě také kreativně. Máte možnost celoplošného potisku obalů a upoutání pozornosti, aby se Vaše obaly staly nosičem reklamy pro přímé oslovení zákazníků v obchodě a při komunikaci značky.

Informujte se o nejrůznějších řešeních obalů pro potraviny a nápoje:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.