Prací, mycí a čisticí prostředky

praci-prostredky-cistici-prostredky-cisteni-obaly-THIMM.jpg

V prodejních regálech je obrovský výběr pracích, mycích a čisticích prostředků. Chcete-li zákazníka v místě prodeje přesvědčit o tom svém prostředku a tak zvýšit jeho prodej, můžete cíleným způsobem používat obaly. V případě druhotného umístění můžete míru prodeje pracích, mycích a čisticích prostředků zvýšit prodejními stojany. Vytvořte cílené impulzy k nákupu!

Obaly pro prací, mycí a čisticí prostředky

Regálové obaly pro prací, mycí a čisticí prostředky

Jako výrobce pracích, mycích a čisticích prostředků byste své výrobky jistě chtěli bezpečně přepravovat a v obchodě pak rychle a výrazně umísťovat. K tomuto účelu se skvěle hodí regálové obaly, kterým se také říká Shelf Ready Packaging (SRP). V maloobchodě se snadno otevírají a bez problémů se dají zařadit do regálu. Tento druh obalů optimálně prezentuje vaše prací, mycí a čisticí prostředky v regálu a díky tomu vede k vyššímu rozpoznání značky u spotřebitelů.

Jednodílný obal pro prací, mycí a čisticí prostředky

V tomto jednodílném obalu je díky tzv. děrovanému balení integrovaná vložka z vlnité lepenky pro prací, mycí a čisticí prostředky. Obal pro prací, mycí a čisticí prostředky má významné přednosti, pokud jde o manipulaci a obchodní logistiku: díky odtrhovací perforaci lze obal pro tyto prostředky snadno otevřít rukou. Pevně dané rozmístění výrobků v obalu zajišťuje rychlé a cenově výhodné umístění zboží do regálů. Obal navíc umožňuje organizovanou a atraktivní prezentaci pracích, mycích a čisticích prostředků v prodejním regálu.

Vzhledem k tomu, že tento obal pro prací, mycí a čisticí prostředky je tvořen pouze jedním přířezem, snižují se oproti vícedílným obalům náklady na skladování a logistiku. Navíc v souvislosti s tím vznikají v procesu výroby nižší výrobní náklady.

Displeje pro prací, mycí a čisticí prostředky

Velkoformátové displeje k zajištění čistoty v POS i doma

Pro prací, mycí a čisticí prostředky se často používají také inovativní druhotná umístění, která mají pozitivní vliv na rozhodování o koupi v POS a zvyšují prodeje. Displeje pro prací, mycí a čisticí prostředky přitom fungují jako nosič informací a výrobků.

Společnost THIMM vyvinula pro značku delta pronatura displej zvláštního tvaru. Díky němu a speciální výšce displejová skříň opravdu vyniká. Tím je dosaženo větší viditelnosti a displej už na dálku podněcuje k nákupu. Design pracuje se vzhledem dřeva, který cílí na udržitelnost a přírodní povahu čisticích prostředků. Do displejové skříně lze umístit různé výrobky. Prostor navíc poskytuje zásuvkový systém, a malé ukládací jednotky na displeji jsou získány díky drobným příručním skladovacími prostorům po stranách. Tak je možné zaručit rychlé doplňování a zároveň ušetřit skladovací prostor!

Pro snadnou přepravu pracích, mycích a čisticích prostředků mohou zákazníci sáhnout po tzv. pomůckách pro přenášení, které jsou na displeji rovněž umístěné. Tyto doplňky se nabízejí pro další využití zákazníky, a i když jsou vyrobeny z vlnité lepenky, lze je používat vícekrát.

Pomůcky pro přenášení pracích, mycích a čisticích prostředků schované v displeji

Neváhejte nás osobně kontaktovat a vyžádat si informace o obalech a displejích pro prací, mycí a čisticí prostředky: naši vývojáři jsou odborníci, kteří pro vaše výrobky vytvoří cílené obaly a prezentace. Pro své prací, mycí a čisticí prostředky si zasloužíte to nejlepší řešení!

Načíst...