Prací, mycí a čisticí prostředky

praci-prostredky-cistici-prostredky-cisteni-obaly-THIMM.jpg

Znáte potřeby svých zákazníků: cílený efekt výrobků, řádný výsledek a výrazná přesvědčivost. Stejné požadavky klade na své obaly také společnost THIMM, aby bylo dosaženo výrazné prezentace v obchodě.

Chytré použití mnohostranných řešení

Odvětví čisticích prostředků zahrnuje zcela různé typy a odlišné vlastnosti produktů. Těžké a velké produkty je potřeba zabalit bezpečně a zároveň také přehledně pro zákazníka. Tvoříme pro Vás jako pro výrobce pracích, mycích a čisticích prostředků optimální řešení obalů, které splňují všechny požadavky pro prodej. Nabízíme Vám regálové obaly vhodné pro prodej, díky kterým můžete umístit svoje výrobky na prodejně tak, aby podpořily další prodej. Často je využívána také možnost druhotného umístění pultů, které zdůrazňují propagaci značky a účinnost reklamy.

V tomto odvětví existuje celá řada výrobků, které nejsou samonosné. Zde je velmi důležitá garantovaná stabilita obalu a ochrana zabaleného zboží. Naše obaly nabízí zřetelnou identifikaci Vaší značky a výrobků a také rychlý přístup na prodejním místě.

Informujte se o nejrůznějších řešeních obalů pro prací, mycí a čisticí prostředky:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.