Volný čas, zahrada & kutilství

volny-cas-zahrada-zahradni-nacini-naradi-kutilstvi-hracky-hry-obaly-obal-THIMM.jpg

Obaly a displeje pro odvětví „volný čas, zahrada a domácí práce“ jsou velmi rozmanité. S ohledem na rozmanitost produktů v hracích domech, obchodech se stavebninami a zahradních centrech je již možné vidět obrovské portfolio obalů a displejů. Nabízíme to nejlepší řešení – od malých předmětů, jako jsou lampy, nářadí a dekorativní předměty, až po velké předměty, jako jsou zahradní nástroje, zahradní nábytek, keramika a hračky. Obaly poskytují vašim produktům nejen optimální ochranu, ale hodí se i jako komunikační a reklamní plocha. Ve spojení s vhodným displejovým řešením a dekorativními prvky můžete své výrobky umístit také na regály, pokladny nebo vstupní prostory, čímž se zvýší prodej produktů.
Společnost THIMM chápe požadavek odvětví „volný čas, zahrada a domácí práce“ a vyvíjí nejlepší řešení pro váš produkt přizpůsobené jeho specifikacím.

Obaly a displeje na knihy

Počet objednávek knih na internetu v průběhu let neustále roste, ať už jde o odborné knihy, bestsellery, romány nebo dětské knihy. To také zvyšuje požadavky na dopravu a logistiku. Odpovídající zásilkové a přepravní obaly zajišťují, že knihy dorazí k zákazníkovi nepoškozené.
Ale požadavky rostou nejen v odvětví e-commerce, ale i v maloobchodním sektoru. Aby se zákazníci přesvědčili o výhodách místních knihkupectví, používají maloobchody speciální displejová řešení a dekorativní prvky. Společnost THIMM vám nabízí nejlepší řešení balení a prezentace zboží.

Obalová řešení pro knihy

Knihomolové to znají. Předprodej nového bestselleru je zahájen a radostné očekávání před dodáním roste. O to větší je zklamání, když kniha dorazí poškozená. Společnost THIMM nabízí nejlepší řešení zasílání a dárkového balení knih. Knihy jsou během přepravy optimálně chráněny díky optimální koncepci balení a na přání je obal i s individuálním potiskem. Integrovaná technika uzavírání obalů také zabraňuje krádeži. Speciální uzavírací technikou je bezpečnostní uzávěr společnosti THIMM. Tím je zajištěna ochrana produktu proti neoprávněnému otevření v průběhu celého dodavatelského řetězce. Další přidanou hodnotou při přepravě je obal s integrovanou rukojetí. Komfort a jednoduchost pro dodavatele a zákazníka.

Obaly jsou více než jen hnědá schránka, což ukazuje náš příklad inovativní sady kreativní knihy od společnosti SEITENBUNT. Ve spolupráci se společností THIMM vyvinul tento start-upový podnik trvale udržitelný produktový obal s integrovanou kreativní knihou, množstvím samolepek a pastelek pro kreativní děti. Různá témata kreativních sad jsou snadno rozpoznatelná podle jednotlivých tiskových obrazů a barev. Výsledek vysoce kvalitního digitálního tisku ve společnosti THIMM. Díky inteligentní uzavírací technice lze obal po otevření znovu zavřít pomocí integrované zasunovací spony.

Pultový displej na knihy

Pro prezentaci a zhodnocení speciálních knih nebo pro uvedení produktu na trh jsou k dispozici displeje, které odrážejí téma z hlediska formy a komunikace. Příkladem je pultový displej pro knihy vydavatelské skupiny Bastei Lübbe. Společnost THIMM vyvinula a navrhla displej ve formě čtecího pultu. Kniha bude optimálně prezentována a zákazníkům je poskytnut náhled. Topper přitahuje další pozornost prostřednictvím atraktivního designu. Díky vnitřním policím lze knihu vzít přímo.

Hračka z vlnité lepenky

Videohra a vlnitá lepenka: Jedinečná věc na Nintendo Labo je kombinace konzoly Nintendo Switch s modulárními sestavami z vlnité lepenky. Tím jsou vytvořeny interaktivní herní prvky z vlnité lepenky, které musí fungovat do nejmenšího detailu, aby byla zajištěna maximální radost ze hry. Z předděrovaných listů z vlnité lepenky mohou uživatelé sestavit například robota, klavír, udici nebo letadlo. Přečtěte si naši tiskovou zprávu.

Obaly na jízdní kola

V přepravním obalu na jízdní kola „THIMM Kolobox“ přepravíte kola bezpečně i letadlem nebo lodí. Obaly vyrobené z voděodolné vlnité lepenky si můžete snadno sestavit sami. Obal je vhodný pro jízdní kola různých velikostí a provedení. Ochranná fólie fixuje jízdní kola během převozu.

Obaly a displeje pro květiny a doplňky

Pro online přepravu květin a vysoce kvalitních doplňků nabízíme obal „THIMM Surprise“: Obal z vlnité lepenky je vybaven fixací produktu a zajišťuje tak optimální ochranu během přepravy květin. S bezpečnými uzamykatelnými rohy je obal ideální pro přepravu balíků. Pro snadné otevření obalu slouží dva boční otvory k uchopení. Obal může být potištěný zevnitř i zvenku.

K prezentaci květinových výrobků v maloobchodním sektoru vyvinula společnost THIMM permanentní displej, který odolá vysoké vlhkosti, a splňuje tak požadavky obchodů se stavebninami a zahradních center. Permanentní displej je vyroben z kovu a plastu a je vhodný pro dlouhodobé i opakované marketingové kampaně. Základna displeje slouží jako malý úložný prostor, což usnadňuje doplňování na místě.

Společnost THIMM je výrobcem obalů a displejů a nabízí jak kompletní servis, tak co-packing: V kampani květinářství Blume 2000 převzala společnost THIMM obaly a rozesílání květinových objednávek z online obchodu.

Obaly pro dřezy, sprchové vany, toalety atd.

Keramika, granit a nerezová ocel do koupelny a kuchyně vyžadují obal, který ochrání před poškozením při přepravě a skladování. Společnost THIMM například vypracovala pro společnost Villeroy & Boch koncept obalů, který obsahuje specifikaci řešení koupelnové keramiky. Obaly obsahují modulární polstrování z vlnité lepenky a jsou seskupeny. Přečtěte si další informace o obalech na keramiku.
Společnost THIMM vyvinula obaly z vlnité lepenky také pro granitové dřezy, digestoře a další koupelnové a kuchyňské vybavení. Kromě samostatného vývoje obalů se často realizují velké optimalizační projekty, které kromě obalů zahrnují i související procesy.

Obaly na stěhování a archivaci

Obaly na stěhování a obalové materiály, jako jsou bublinkové fólie a hedvábný papír, jsou naprosto nezbytné k bezpečnému přesunu vašich věcí do nového domova během stěhování. Praktické pomůcky pro přepravu, jako jsou vozíky, popruhy nebo odlamovací nože, usnadňují práci během stěhování.
Obaly na stěhování a archivaci nakoupíte výhodně v našem online obchodě na adrese www.kartonara.de.

Obaly a displeje pro volný čas, zahradu a domácí práce

Jako výrobci zahradního nábytku a nástrojů pro domácí kutily, hraček, sportovních potřeb a dalších předmětů potřebujete obaly speciálně přizpůsobené vašemu produktu a prodejnímu kanálu. Naši výrobci obalů navrhují optimální balení pro všechny produkty. Tímto způsobem můžete určit, zda jsou vaše produkty prezentovány v železářství, instalatérství nebo v obchodě s hračkami, nebo zda vaše produkty v B2B potřebují bezpečné a funkční balení pro přepravu.
Potřebujete na prodejním místě vhodné displeje a dekorativní prvky? Žádný problém! Díky individuálním paletovým displejům, podlahovým displejům nebo pultovým stojanům vám pomůžeme zvýšit prodej a uvést váš produkt na trh.
Využijte našeho širokého obalového a displejového know-how a využijte plný potenciál vašich produktů. Obraťte se na nás kdykoli!

Obaly a displeje pro volný čas, zahradu a domácí práce

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.