Volný čas, zahrada & kutilství

volny-cas-zahrada-zahradni-nacini-naradi-kutilstvi-hracky-hry-obaly-obal-THIMM.jpg

U výrobků zaměřených na volný čas, zahradu a kutilství se jedná zpravidla o těžké a neskladné zboží. Pro lehčí a snadnou manipulaci si Vaše výrobky zaslouží optimální obal s garantovanou ochranou při přepravě.

Bezpečné a přehledné zabalení Vašich výrobků

Jako výrobce nářadí pro zahradu a dílnu potřebujete obaly, které musejí splňovat nejvyšší nároky na bezpečnost přepravy a ochranu obalu. Na základě svých zkušeností napříč průmyslovými odvětvími vyvíjíme optimální obaly, které splňují Vaše požadavky a zároveň nabízejí přidanou hodnotu.

Opřete se o naše široké know-how a využijte úplný potenciál Vašeho obalu na trhu. Pro odpovídající umístění Vašich výrobků na prodejním místě Vám nabízíme vysoce kvalitní potisk obalů, díky kterému efektivně zviditelníte na trhu svoji značku. Splníme Vaše individuální přání týkající se obalů. Pohled upoutají především naše speciální prodejní obaly, které navrhujeme a vyrábíme přímo pro Váš konkrétní výrobek.

Informujte se o řešeních obalů pro volný čas, zahradu a kutilství:

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.