Volný čas, zahrada & kutilství

volny-cas-zahrada-zahradni-nacini-naradi-kutilstvi-hracky-hry-obaly-obal-THIMM.jpg

Obaly a displeje pro odvětví „volný čas, zahrada a kutilství“ jsou velmi rozmanité. S ohledem na širokou škálu produktů v obchodních domech, obchodech se stavebninami a zahradních centrech je již možné vidět obrovské portfolio obalů a displejů. Nabízíme to nejlepší řešení – pro drobné zboží, jako jsou lampy, nářadí a dekorativní předměty, až po velké předměty, jako jsou zahradní náčiní, zahradní nábytek, keramika i hračky. Obaly poskytují Vašim produktům nejen optimální ochranu, ale hodí se i jako komunikační a reklamní plocha. Ve spojení s vhodným displejovým řešením a dekorativními prvky můžete své výrobky umístit také mimo regály, u pokladen nebo u vstupního prostoru, čímž se zvýší viditelnost Vašeho zboží a tím i prodej produktů.
THIMM zná požadavky odvětví „volný čas, zahrada a kutilství“ a vyvine pro Váš produkt to nejlepší možné řešení.

Obaly a displeje na knihy

Počet objednávek knih na internetu v průběhu let neustále roste, ať už jde o odborné knihy, bestsellery, romány nebo dětské knihy. To také zvyšuje požadavky na dopravu a logistiku. Odpovídající zasilatelské a přepravní obaly zajišťují, že knihy dorazí k zákazníkovi nepoškozené.
Ale požadavky rostou nejen v odvětví e-commerce, ale i v maloobchodním sektoru. Aby se zákazníci přesvědčili o výhodách místních knihkupectví, používají maloobchody speciální POP & POS produkty - displeje a dekorativní prvky. THIMM Vám nabízí nejlepší řešení pro balení a prezentaci zboží.

Obalová řešení pro knihy

Knihomolové to znají. Předprodej nového bestselleru je zahájen a radostné očekávání před dodáním roste. O to větší je zklamání, když kniha dorazí poškozená. THIMM nabízí nejlepší řešení zasilatelských a dárkových obalů na knihy. Knihy jsou během přepravy optimálně chráněny díky optimální konstrukci obalu a na přání je obal i s individuálním potiskem. Integrovaná technika uzavírání obalů také zabraňuje krádeži. Speciální uzavírací technikou je bezpečnostní uzávěr společnosti THIMM. Tím je zajištěna ochrana produktu proti neoprávněnému otevření v průběhu celého dodavatelského řetězce. Další přidanou hodnotou při přepravě je obal s integrovanou rukojetí, která usnadňuje dodavateli a zákazníkovi manipulaci s obalem.

Obaly jsou více než jen hnědá schránka, což ukazuje náš příklad inovativní sady kreativní knihy od společnosti SEITENBUNT. Ve spolupráci se společností THIMM vyvinul tento start-upový podnik trvale udržitelný obal s integrovanou kreativní knihou, spoustou samolepek a pastelek pro kreativní děti. Různá témata kreativních sad jsou snadno rozpoznatelná podle jednotlivých tiskových motivů a barev. A to díky vysoce kvalitnímu digitálnímu tisku ve společnosti THIMM. Díky inteligentní uzavírací technice lze obal po otevření znovu zavřít pomocí integrované zasunovací spony.

Pultový displej na knihy

Pro prezentaci a zviditelnění speciálních knih nebo pro uvedení produktu na trh jsou k dispozici displeje, které komunikaci se spotřebitelem na POS umocňují. Příkladem je pultový displej pro knihy vydavatelské skupiny Bastei Lübbe. Společnost THIMM vyvinula a navrhla displej ve formě čtecího pultu. Kniha je tak na POS optimálně prezentována a spotřebitelé ji nepřehlédnou. Topper přitahuje další pozornost prostřednictvím atraktivního designu.

Hračka z vlnité lepenky

Videohra a vlnitá lepenka: Nintendo Labo je jedinečná kombinace konzole Nintendo Switch s modulárními sestavami z vlnité lepenky. Tak vznikly z vlnité lepenky interaktivní herní prvky, které musí být naprosto precizní, aby vše fungovalo do nejmenšího detailu, aby byla zajištěna maximální radost ze hry. Z archů z vlnité lepenky mohou uživatelé sestavit například robota, klavír, udici nebo letadlo. Přečtěte si naši tiskovou zprávu.

Obaly a displeje pro květiny a doplňky

Pro online přepravu květin a vysoce kvalitních doplňků nabízíme obal „THIMM Surprise“: Obal z vlnité lepenky je vybaven fixací produktu a zajišťuje tak optimální ochranu během přepravy květin. S bezpečnými uzamykatelnými rohy je obal ideální pro zasílání. Pro snadné otevření obalu slouží dva boční otvory k uchopení. Obal může být potištěný z vnitřní i vnější strany.

K prezentaci květinových výrobků v maloobchodním sektoru vyvinula společnost THIMM permanentní displej, který odolá vysoké vlhkosti, a splňuje tak požadavky obchodů se stavebninami a zahradních center. Permanentní displej je vyroben z kovu a plastu a je vhodný pro dlouhodobé i opakované marketingové kampaně. Základna displeje slouží jako malý úložný prostor, což usnadňuje doplňování na místě.

Společnost THIMM je výrobcem obalů a displejů a nabízí jak kompletní servis, tak co-packing: V kampani květinářství Blume 2000 THIMM vyrobil jak obaly z vlnité lepenky, tak zajistil i rozesílání květinových objednávek z online obchodu.

Obaly pro dřezy, sprchové vany, toalety atd.

Keramika, žula a nerezová ocel do koupelny a kuchyně vyžadují obal, který ochrání před poškozením při přepravě a skladování. Společnost THIMM například vypracovala pro společnost Villeroy & Boch koncept obalů pro koupelnové keramiky. Obaly obsahují modulární polstrování z vlnité lepenky.

Společnost THIMM vyrobila obaly z vlnité lepenky také pro žulové dřezy, digestoře a další koupelnové a kuchyňské vybavení. Kromě samostatného vývoje obalů se často realizují velké optimalizační projekty, které kromě obalů zahrnují i související procesy.

Obaly a displeje pro volný čas, zahradu a kutilství

Jako výrobci zahradního nábytku a náčiní pro domácí kutily, hraček, sportovních potřeb a dalších předmětů potřebujete obaly speciálně přizpůsobené Vašemu produktu a prodejnímu kanálu. Naši designéři obalů navrhují optimální balení pro všechny produkty. Tímto způsobem můžete určit, zda jsou Vaše produkty prezentovány v železářství, instalatérství nebo v obchodě s hračkami, nebo zda Vaše produkty v B2B potřebují bezpečné a funkční balení pro přepravu.
Potřebujete na POS vhodné displeje a dekorativní prvky? Žádný problém! Díky individuálním paletovým displejům, podlahovým displejům nebo pultovým stojanům Vám pomůžeme zvýšit prodej a uvést Váš produkt na trh.
Využijte našeho širokého obalového a displejového know-how pro své zvýšení prodeje Vašeho zboží. Obraťte se na nás kdykoli!

Obaly a displeje pro volný čas, zahradu a kutilství

Načíst...