Grafický design obalů

design-obalu-obaly-design-vyroba-THIMM.jpg

Design Vašich obalů se může stát rozhodujícím faktorem úspěchu: většinu rozhodnutí o nákupu učiní zákazníci spontánně přímo v prodejně. V tomto případě musí Váš obal fungovat. K tomu je potřeba propojit design a výrobu! V této dovednosti vynikáme.

Souhra grafického designu a výroby obalů

Abyste mohli propojit design a výrobu obalů, potřebujete experty v obou oblastech. Společnost THIMM Vám nabízí obojí: díky tomu již nebudete mít komunikační problémy mezi agenturou, která se specializuje na design, a dodavateli obalů. Naši obaloví inženýři zohledňují již při výrobě grafický návrh. Obojí je vzájemně sladěno. K čemu je vlastně dokonalý potisk na špatném obalu – nebo naopak? Vedle 20letých zkušeností s vývojem obalů mají naši pracovníci také rozsáhlé technické znalosti. Toto know-how se projevuje při výrobě obalů a grafických návrzích. Jasně a srozumitelně. Navrhujeme primární, sekundární a terciární obaly bez ohledu na materiál. Chtěli byste kromě digitálních řešení návrhů vidět na vlastní oči prototyp? Také vzor obalu je pro nás samozřejmostí.

  • Dokonalé propojení designu a obalu
  • Žádný nesoulad mezi reklamní agenturou a výrobcem obalů
  • Nepřekonatelné technické znalosti našich pracovníků

Design obalů jako důležitý nositel značky

Využijte design obalů jako efektivní nositel reklamy. Jako cenově výhodný marketingový nástroj dokáže přesvědčit Vaše zákazníky přímo na prodejním místě. Na základě vzhledu, dojem na omak a manipulace s obalem získá zákazník představu o Vašem výrobku. Zde je důležité vytvořit ve Vaší marketingové komunikaci dokonalý celkový dojem.

Vytvoříme analýzu Vaší současné situace na trhu a projdeme si přímo Vaše prodejny. Všechny výsledky zahrneme do nového designu obalů a zvýšíme Vaši hodnotu na trhu. V případě potřeby spolupracujeme se specializovanými partnery na marketingovou komunikaci nebo produktovou fotografii. Jen promyšlený design obalů podporuje rozhodnutí zákazníků k nákupům na prodejním místě.

  • Využijte obaly pro efektivní propagaci značky
  • Sledujte analýzy designu na trhu a online
  • Ovlivněte rozhodnutí zákazníků k nákupům
Načíst...