Dodání zboží

preprava-transport-zasilani-zbozi-paleta-zasilani-palet-preprava-prepravni-obal-ochrana-prepravy-THIMM.jpg

Jsme pro Vás na cestách: S naší celoevropskou sítí Vám jako skupina THIMM nabízíme asistenci a logistiku systémovou formou. Lokalit v šesti zemích světa, jakož i další skladové prostory a lokální provozní podpora z nás činí Vašeho mezinárodního systémového dodavatele pro obaly s komplexními službami.

U dodání zboží je nezbytná souhra více faktorů, aby bylo možné zajistit udržitelnou a efektivní logistiku.
Vaše produkty jsou částečně zabaleny v primárních obalech, které zajistí dobrou prezentaci zboží v obchodě. Sekundární obaly umisťujete přímo na palety. O optimální vytížení palet by se mělo usilovat, aby se minimalizovaly škody při přepravě a zajistila se nákladově optimalizovaná přeprava. Věděli jste, že se často hodně potenciálu pro optimalizaci skrývá ve Vašich logistických procesech? Nevydávejte zbytečné náklady dodavatelům nebo na zbytečně blokovaná skladištní místa.

THIMM může komplexně optimalizovat objem svých zásilek a logistický proces před naskladněním/vyskladněním a generovat pro Vás úspory nákladů. Vytváření zbožově čistých nebo smíšených jednotek nákladu plánujeme například ve vícestupňové balicí simulaci od přepravního média až po produkt. THIMM analyzuje uspořádání balíků při stanovování různých cílů a odvozuje tak pro Vaše výrobky a obaly optimální dimenzování. S novými specifikacemi a návody na obaly máte odpovídající výhody pro Vaši spedici.

Zásilkový prodej otestován v praxi

Celkem 100 online objednávek rozdělených po dvanácti výrobcích z odvětví s vysokými obraty u 35 největších internetových obchodů: to jsou klíčové údaje našeho „praktického testu zásilkového obchodu“. Z důvodu rychlého růstu tohoto distribučního kanálu nabírají na objemu jak obaly, tak i dodávky. Co to znamená pro on-line prodejce a koncové zákazníky?

Analýza proběhla komplexně ve všech oblastech souvisejících s obalovými a logistickými oblastmi, neboť ty na sobě navzájem téměř vždy závisí. V částečné analýze byl navíc brán v úvahu např. stupeň využití objemu zásilky. Ten popisuje procentuální využití obalu vlastním produktem. Až 97 procent vzduchu v obalech, dodací doba 24 dní pro položky na skladě, přepravní náklady v rozmezí od nuly až po téměř 35 euro a 438 e-mailů týkajících se zpracování objednávek - to jsou nejvýraznější údaje v rámci vyhodnocování praktických testů.
Podrobné výsledky našeho praktického testu si můžete vyžádat v podobě bezplatné brožury (v němčině).

Načíst...