Grafický design

graficky-navrh-pred-tiskova-priprava-tiskove-navrhy-navrhy-obalu-design-pultu-THIMM.jpg

V místě prodeje (POS) často rozhoduje souhra designu a obalového řešení o budoucím nákupu. Aktivujte všechny podněty k nákupu správnou grafikou designu! Vaše prodejní stojany/displeje, obaly a dekorace jsou ideálními prodejci.

THIMM Vám je svými správnými nápady k dispozici, a to svým profesionálním všestranným servisem týkajícího se poradenství, designu a realizace. Z bezpočtu možností, které u Vás přicházejí v úvahu, vybereme pro Vaše individuální požadavky tu nejlepší cestu k řešení.
Usměrníme tok Vašich nápadů a doporučíme Vám techniku tisku. Díky nejmodernějšímu softwaru v oblasti elektronického zpracování dat a nejrychlejší výpočetní technologii převezmeme Vaše skici a připravíme pro Vás tiskový postup.

 • Kompetentní poradenství
  Nechte si od nás kompetentně poradit ve všech oblastech předtiskové přípravy, grafického designu, správy tiskových dat a správy barev. Svými nápaditými návrhy a výběrem nejlepších cest k řešení v souladu s Vašimi individuálními požadavky Vám poskytneme profesionální podporu při realizaci Vašich projektů pro prodejní stojany a obaly.
 • PrePress
  Jsme Vaším kompetentním partnerem v oblasti předtiskové přípravy a tisku a dodáme kvalitní CTP tiskové podklady (computer-to-plate) a štoček pro Vaše tiskové zakázky.
 • Grafický design
  Nabízíme Vám komplexní konstrukční a designová řešení s důležitým napojením na předtiskovou přípravu a na tisk v různých tiskových postupech.
 • Správa dat
  Náš databázový systém sníží Vaše pracovní vytížení. Rádi pro Vás zpracujeme koncepci podle Vašich individuálních požadavků.
 • Služby
  K tomu patří i příprava layoutů podle požadavků výroby (od DTP po CTP), správa barev a profesionální správa tiskových dat.
Načíst...