Podpora prodeje

podpora-prodeje-nakupni-impulzy-prodej-akce-obaly-propagace-THIMM.jpg

Opatření pro podporu prodeje musí zapůsobit přímo na POS: tady je třeba motivovat zákazníka ke koupi. Vaše vysoce kvalitní výrobky a Vaše značka k tomu přispívají. Využijte obaly, prodejní stojany/displeje a dekorace pro dokonalou prezentaci! Ty jsou dokonce obvykle levnější než tradiční reklama.

Nechte obaly, ať prodávají za Vás

Ledabyle uspořádané výrobky zákazníkům zprostředkovávají méně kvalitní dojem. Zde byste měli investovat! Vaše výrobky a Vaše trhy si zaslouží být středem pozornosti. Obaly z vlnité lepenky nabízejí ideální předpoklady: využijte funkčnost a design pro podporu Vašeho prodeje!

Naše reakce na požadavky v komerční sféře: THIMM xPOSe®

Pro úspěšný prodej v obchodě má rovněž význam zvážit kritéria rozhodující o nákupu. Zde dojde na příslušnou prezentaci značky, aby se odlišovala od ostatních. Navíc mají rozhodující význam dostupnost zboží, jakož i umístění na dosah ruky. Proti tomu stojí faktor vyvolávající náklady pro branding (obchodní značka), merchandising (obchodování) a umístění v regálech, které nesmí být opominuty.
Obalové systémy THIMM xPOSe® s integrovaným „posunovačem" zboží byly speciálně navrženy pro tyto požadavky v oblasti obchodu, zohledňují nejdůležitější ovlivňující faktory: branding, umístění a produktivitu plochy.
Díky použití systémů THIMM xPOSe® s integrovaným„posunovačem“ zboží budou Vaše výrobky ideálně prezentovány, neboť budou tam, kde mohou být úspěšné: ve středu zájmu Vašich zákazníků!

Přehled Vašich výhod:

  • optimální využití regálových prostor (stohování více obalů na sebe)
  • neustálé posouvání zboží do čela obalu/regálu zajišťuje jeho nejlepší možnou prezentaci (stálý přístup)
  • snížení nákladů na merchandising
  • flexibilní integrace do procesu balení (možné ruční nebo automatické vložení "posunovače" do regálového obalu)
  • snadná recyklace (řešení vyrobeno z jednoho materiálu)
  • neomezené možnosti díky flexibilnímu přizpůsobení konstrukce na výrobek
Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.