Přímý styk s potravinami

primy-kontakt-s-potravinami-nezavadne-bezpecne-pro-potraviny-potraviny-obal-THIMM.jpg

Obaly vhodné pro přímý styk s potravinami - bez obav: THIMM foodWave® je náš druh vlnité lepenky, který je vhodný pro přímý styk s potravinami, neboť zabraňuje migraci škodlivých látek do baleného zboží. V kombinaci s naším speciálním lakem je tento druh vlnité lepenky dokonce odolný vůči mastnotě a vlhkosti a díky tomu optimální pro obaly na mastné nebo vlhké výrobky. Chraňte své výrobky vlnitou lepenkou THIMM foodWave®!

Pro vlhké nebo mastné zboží

Zejména u pekařských a cukrářských výrobků, jako jsou např. croissanty, koláče, dorty nebo i Pizza, jsou na obaly kladeny zvláštní požadavky, protože tyto produkty na obalu zanechávají mastnotu a vlhkost. Díky obzvlášť dobrým konstrukčním vlastnostem vlnité lepenky THIMM foodWave® v kombinaci s naším speciálním lakem jsou naše obaly z vlnité lepenky THIMM foodWave® optimálně vhodné pro použití u vlhkých nebo mastných výrobků. Kromě toho je lze také flexibilně přizpůsobit téměř všem tvarům obalů. Testy provedené institutem ISEGA potvrdily, že výrobky zabalené THIMM foodWave® lze bez obav ohřívat v troubě na při teplotě 150 °C po dobu 15 minut.

K dispozici i s certifikátem!

THIMM foodWave®, vlnitá lepenka zabraňující migraci škodlivých látek do baleného zboží, se skládá ze 100% primárních vláken s použitím ekologického škrobového lepidla. Vyrábí se za přísných hygienických podmínek v závodě certifikovaném podle standardu BRP/IoP. Tato vlnitá lepenka neobsahuje žádné minerální oleje a je tak velmi šetrná k životnímu prostředí a vhodná pro balení potravin. Dokonce i při použití našich speciálních laků lze obaly z THIMM foodWave® bez jakýchkoliv problémů recyklovat. Rádi necháme Váš obal z vlnité lepenky THIMM foodWave® opatřit certifikátem* ISEGA a dodáme jej s prohlášením o shodě.

* V případě obalů certifikovaných u institutu ISEGA není možný potisk obalu.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.