Velkoformátové obaly a displeje

velkoformatovy-displej-obal-digitalni-tisk-flexotisk-THIMM.jpg

Obaly a displeje ve velkém formátu zakoupíte nejlépe u THIMM: informujte se zde o velkoformátových obalech a displejích. Můžeme je podle vašich požadavků potisknout také metodou flexotisku nebo digitálního tisku.

Vyžadují Vaše výrobky velkoformátové obaly a displeje na místě prodeje? Není problém, my pro Vás máme řešení! Velkoformátové obaly lze vyrábět až do formátu 1200 x 1000 x 800 mm a velkoformátové displeje až do formátu 1200 x 1000 mm. Znáte již výhody digitálního tisku v kombinaci s výrobou velkoformátových obalů a displejů? Díky našim možnostem výroby dosáhnete kratších realizačních dob – Vaše výrobky se tak dostanou rychleji na trh. Pořadové kódy Vám umožní sledovat vaše výrobky a analyzovat distribuční toky a chování spotřebitelů. Ušetříte náklady, jelikož nejsou zapotřebí žádné tiskové štočky, a zároveň díky výrobě na zakázku uděláte něco pro životní prostředí. Digitální tisk je optimální pro malé až střední náklady. Pokud chcete pro jeden design použít různé tiskové obrazy, které vyžadují velkoformátové obaly a displeje pro promoční akci nebo sezónní kampaně, je digitální tisk nejvhodnějším řešením. 

Použití flexo předtisku se doporučuje zejména tehdy, pokud se jedná o vysoký počet kusů. Při tisku vysokého počtu kusů má výroba velkoformátových obalů a displejů krátkou dobu realizace, což zrychluje proces a další zpracování. Kromě toho lze na flexotiskovém zařízení tisknout i určité speciální barvy (zlato a stříbro) a laky (vysoce lesklý a matný lak). V obou tiskových postupech lze navíc vyrábět velkoformátové obaly a displeje efektivně a rychle, a to díky tomu, že odpadají procesy lepení, které jsou podmíněny formátem. V závislosti na formátu a velikosti zakázky pro Vás nalezneme ideální tiskový postup.

Lze je individualizovat, jsou flexibilní a šetří čas a peníze: takové jsou velkoformátové obaly a displeje!

Velkoformátové obaly

Velkoformátové obaly lze použít ve všech odvětvích. Od hraček, přes potraviny, elektro a elektrotechniku, nábytek a dřevo až po volný čas, zahradu a kutilství. Ať už se jedná o zasilatelský nebo prodejní obal na televizory či sekačky na trávu, my pro Vás vyvíjíme a vyrábíme ty nejlepší velkoformátové obaly na vaše výrobky. Vyrábíme velkoformátové obaly až do velikosti 1200 x 1000 x 800 mm. Váš velkoformátový obal lze podle Vašeho přání individuálně potisknout na našich nejmodernějších tiskových strojích. U velkoformátových obalů máte pro svůj tiskový obraz k dispozici velmi mnoho místa. Prostřednictvím tiskového obrazu můžete svou značku optimálně prezentovat a poskytnout další informace svým zákazníkům. Velkoformátové obaly lze sestavit tak, aby byly vhodné i pro zasílání Vašich výrobků z e-shopů.
 

Velkoformátové displeje

Chcete efektivně prezentovat své výrobky v místě prodeje? Právě pro Vás vyvíjíme a vyrábíme velkoformátové displeje, které osloví koncové zákazníky a odliší Vás od konkurence. Velkoformátový displej lze individuálně vyvinout, ztvárnit a použít k umístění zboží nebo k vlastní prezentaci až do formátu 1200 x 800 mm. Ve velkých formátech pro Vás můžeme vyrobit všechny typy displejů, jako jsou paletové displeje, paletové kontejnery nebo dekorace. K dispozici již máme několik standardních řešení, a tak není třeba výrábět nové nástroje a nevznikají žádné náklady. Pokud necháte potisknout velkoformátové displeje metodou digitálního tisku a rozhodnete se pro jedno z našich standardních řešení, ušetříte náklady.

Paletový kontejner na prací prostředky společnosti Unilever

Velkoformátové displeje jako paletové kontejnery perfektně umístí Vaše výrobky na místo prodeje. U Vašeho koncového zákazníka tak vyvolají impulzy k nákupu a probudí tak emoce. Pro společnost Unilever jsme tento paletový kontejner vyvinuli mimo jiné na prací prostředky a dodali jej pro použití v Evropě.

Atraktivní tiskový obraz, který perfektně reprezentuje prací prostředek, zvýší zájem spotřebitelů k nákupu. Paletový kontejner je potištěn digitálním tiskem a poté vyseknut a lepen na jednom z našich strojů pro další zpracování. Pro digitální tisk nejsou potřeba žádné štočky. Tím se snižují náklady na přípravu a časy náběhu. Díky tomu je digitální tisk vhodný zejména pro promoční akce.

Velkoformátový displej má vždy na podélné a široké straně topper. Ten lze snadno oddělit pomocí stávajících perforací z paletového kontejneru. O tom, který topper bude mít nejlepší účinek, se rozhoduje individuálně podle použití a umístění na místě prodeje. Po vyjmutí topperu lze odstranit další výškové perforace, které umožní hlubší zásah do paletového kontejneru. Horní štít se nasadí na velkoformátový displej a prezentuje produkt i z větší vzdálenosti. Paletový kontejner lze umístit volně na místě prodeje, takže se velmi dobře přizpůsobí podmínkám jednotlivých prodejen. Tak lze zvýšit impulzy k nákupu a posílit stupeň vnímání značky.

 

Nakupujte velkoformátové obaly a displeje přímo od výrobce!

THIMM pack'n'display, Všetaty

Zjistěte více informací o velkoformátových obalech a displejích nebo se zde informujte o alternativních obalových řešeních od společnosti THIMM! Nezáleží na tom, jaký produkt chcete zabalit a odeslat - rádi vám poradíme.

THIMM pack'n'display, Všetaty
telefon: +420 315 617 111

Velkoformátový tisk s využitím digitálního tisku 

Velkoformátové obaly a displeje lze potisknout pomocí digitálního tisku. Digitální tisk se optimálně hodí pro Vaše vysoce kvalitní velkoformátové obaly a displeje. Rozlišení digitálního tisku 1200 dpi je srovnatelné s ofsetovým tiskem a nabízí tak vynikající vzhled Vašeho obalu. Maximální šířka papíru pro velkoformátový tisk činí 2 800 mm v metodě nekonečného tisku. Pro potisk velkých formátů nejsou potřebné tiskové formy či štočky, čímž se šetří čas nutný pro přípravu. Digitální tisk je vhodný pro všechny výše nákladu. Váš tisk na velkoformátový obal nebo displej lze personalizovat a vyrábí se v barevném prostoru CMYK. Velkoformátové obaly a displeje pro místo prodeje v kombinaci s digitálním tiskem Vám nabízejí mnoho skvělých výhod.

 

Specifika velkoformátových obalů a displejů v digitálním tisku pro Vás:

  • Dáme Vám jistotu: Chcete svou značku chránit proti plagiátům, napodobování a zneužití? Digitální rotační předtisk integruje inovativní bezpečnostní řešení na základě individualizace a serializace jednoduše přímo do tiskového obrazu. Každý jednotlivý tiskový obraz lze opatřit individuálními a skrytými bezpečnostními znaky, aniž by došlo k narušení vizuálního vzhledu nebo kvality tiskového obrazu. Díky neviditelně natištěným individuálním sériovým číslům můžete své velkoformátové obaly a displeje sledovat v celém dodavatelském řetězci pomocí Track & Trace. Díky individuálním sériovým číslům a technologiím Link můžete svůj produkt chránit proti padělání. Pořadové kódy optimalizují procesy ve výrobě a oblasti balení.
  • Váš výrobek je na trhu rychle: Pokud necháte vyrábět velkoformátové obaly a displeje v digitálním tisku, dostanete se na trh rychleji. Nejsou zapotřebí žádné tiskové štočky. Díky přímému zpracování na zvlňovacím stroji a stroji na zpracování budete díky našemu digitálnímu workflow se svým výrobkem v prodejně rychleji než kdy předtím. Díky dodávce Just-in-Time nemusíme vyrábět velkoformátové obaly a displeje na sklad. Díky tomu máte méně skladových zásob, které často vznikají z nadměrné produkce, a tedy i méně odpadu, protože se nemusí tolik zásob likvidovat.
  • Rychlá reakční doba při úpravě Vašeho obalu: Pokud byste ještě před zahájením výroby potřebovali v zakázce provést nějaké změny, můžeme na ně snadno a rychle reagovat. Díky krátkým dobám náběhu ve výrobě máme možnost ještě těsně před zahájením výroby provést Vámi požadované změny v tiskovém obrazu, čímž získáte perfektní velkoformátové obaly a displeje.
  • Úspory díky digitálnímu tisku: K výrobě velkoformátových obalů a displejů nepotřebujete tiskové štočky. Ve srovnání s jinými metodami tisku ušetříte náklady. Ačkoliv svůj velkoformátový obal nebo displej potřebujete pro jednu akci nebo malé náklady, dostanete se na nízké náklady na implementaci, což je pro Vás významnou cenovou výhodou. Velkoformátové obaly a displeje lze v digitálním tisku díky tomu, že se nemusí lepit lepením podle formátů, vyrábět efektivně a rychle.
  • Jedinečná prezentace Vašeho výrobku a značky: Velkoformátové obaly a displeje prezentují Váš produkt a značku unikátně a digitálně. Díky barvám CMYK na bázi vody může Váš tiskový obraz vypadat unikátně a je vyroben udržitelným způsobem.

Více informací o velkoformátovém tisku metodou digitálního tisku získáte zde.

Velkoformátový potisk ve flexo předtisku

Velkoformátové obaly a displeje lze vyrábět i na našich flexotiskových strojích takzvanou metodou Belt. Jedná se o přímý tiskový postup, při němž se tiskne flexibilními tiskovými formami na krycí papíry bez tzv. „valcha efektu“. Zabrání se tím „valcha efektu“ a barva se lépe uvolňuje. I velkoformátové potisky metodou flexotisku mají vynikající kvalitu tisku. Flexografický předtisk je tak alternativou k ofsetovému tisku, protože pro ofsetový tisk se musí použít papír s vysokou gramáží. Kromě toho se při ofsetovém tisku velkoformátové obaly a displeje musí často tisknout a vyrábět v několika kusech. Díky technologii Belt jsou možné potisknutelné délky až 4570 mm a potisknutelné šířky až 2500 mm. Velkoformátové obaly a displeje ve flexo předtisku lze při vysokých nákladech vyrábět s optimálními náklady.

 

Zakupte velkoformátové obaly a displeje přímo u výrobce!

Informujte se o obalech a displejích ve velkém formátu nebo se v THIMM zeptejte na alternativní obalová řešení! Nezáleží na tom, který produkt chcete zabalit a odeslat – rádi Vám poradíme.
 

 

Načíst...