Obal na potraviny THIMM Click4Tray je patentovaná konstrukce vyrobená z vlnité lepenky foodWave® | heatproof, která je vhodná pro přímý styk s potravinami a pečení. Obal pro přímý styk s potravinami a pečení je díky použité speciální vlnité lepence odolný vůči vysokým teplotám a nepropouští mastnotu. Skvěle se hodí pro použití v klasické nebo mikrovlnné troubě v domácnostech i v průmyslové výrobě.
Konstrukce tohoto obalu na potraviny je alternativou formy na pečení a je navržena tak, aby při pečení v záhybech obalu nic nevytékalo. Hodí se pro potraviny obsahující tuk a olej.
Tento obal na potraviny a pečení lze podle přání dodávat v plochém stavu nebo už sestavený a může se i stohovat. Obal na potraviny v podobě pečicí formy je možné úplně jednoduše sestavit pomocí čtyř „zacvaknutí“ a při sestavení se nemusí nic lepit.
Velikost obalu pro potraviny a pro pečení THIMM Click4Tray lze individuálně přizpůsobit různým tvarům výrobků. Obal z vlnité lepenky pro přímý styk s potravinami a pečení neobsahuje silikon, vyrábí se ze 100 % z papíru z primárních vláken a lze jej snadno recyklovat.
Obal pro potraviny a pečení je udržitelnou alternativou k miskám z hliníku nebo k obalům s vrstvou PE či silikonu. Další informace o využití tohoto obalu pro přímý styk s potravinami a pečení najdete v naší rubrice Nadšení zákazníci.
Výhody obalu pro přímý styk s potravinami a odolného vůči vysokým teplotám
Obal ze speciální vlnité lepenky nepropouštějící mastnotu a odolávající vysokým teplotám pro 100% nezávadný přímý styk s potravinami
- Obal pro přímý styk s potravinami se vyrábí z vlnité lepenky, pro jejíž výrobu se používají pouze papíry ze 100 % primárních vláken, za použití škrobového lepidla.
- Obal pro přímý styk s potravinami se vyrábí za nejpřísnějších hygienických podmínek v závodě certifikovaném podle standardu BRC.
- Obal pro přímý styk s potravinami z vlnité lepenky foodWave® | heatproof se skvěle hodí pro použití v klasické nebo mikrovlnné troubě i pro průmyslovou výrobu.
- Použitá vlnitá lepenka foodWave® | heatproof nepropouští mastnotu a je certifikována pro použití v troubě až po dobu 180 minut při teplotě 180 °C nebo po dobu 30 minut při teplotě 220 °C. Je možné certifikovat další technické parametry.
- Široké spektrum použití pro výrobky s obsahem tuku a oleje (hodnota KIT >12)
- Velikost konstrukce obalu THIMM Clic4Tray lze přizpůsobit tvaru produktu.
- Na vyžádání je možné k obalu pro přímý styk s potravinami doložit certifikát.
Stohovatelný obal z vlnité lepenky pro přímý styk s potravinami jako udržitelná alternativa k hliníkovým miskám: THIMM Click4Tray
- Patentovaná konstrukce obalu THIMM Click4Tray z vlnité lepenky foodWave® | heatproof vhodné pro přímý styk s potravinami je ideální jako náhrada misek z hliníku nebo s vrstvou PE nebo silikonu
- Obal pro pečení a pro přímý styk s potravinami se dodává buď v plochém stavu, nebo už sestavený.
- Jednoduchá manipulace s obalem a vysoká efektivita
- Konstrukce obalu pro přímý styk s potravinami je navržena tak, že se obal jednoduše sestaví pomocí čtyř „zacvaknutí“.
- Obal pro přímý styk s potravinami je možné jednoduše stohovat.
Ekologická hlediska obalu pro přímý styk s potravinami a odolného vůči vysokým teplotám
- Vlnitá lepenka se vyrábí z papírů ze 100 % primárních vláken
- Použité vybrané suroviny jsou z certifikovaných zdrojů (FSC®/PEFC)
- Pro výrobu obalu se používá ekologické škrobové lepidlo, které je vyrobeno převážně z pšeničného nebo kukuřičného škrobu a pitné vody.
- Potraviny je možné dodávat přímo v tomto potravinářském obalu THIMM Click4Tray a nemusí se navíc nijak přebalovat.
- Obal THIMM Click4Tray pro přímý styk s potravinami a pro pečení není lepený.
- Konstrukce obalu pro přímý styk s potravinami má podobu pečicí formy a lze jej jednoduše sestavit pomocí čtyř „zacvaknutí“.
- Obal pro přímý styk s potravinami neobsahuje silikon a je možné jej snadno recyklovat.
Oblasti použití obalu pro přímý styk s potravinami a pečení
- Obal ze speciální vlnité lepenky foodWave® | heatproof se skvěle hodí zejména jako obal, který přichází do přímého styku s potravinami.
- Hodí se pro výrobky, potraviny obsahující tuk a olej. Konstrukce je navržena tak, aby z obalu ani v záhybech nic nevytékalo.
- Speciální vlnitá lepenka foodWave® | heatproof je odolná vůči mastnotě a hodnota KIT je > 12.
- Obal pro přímý styk s potravinami a pečení je udržitelnou alternativou k miskám z hliníku nebo k obalům s vrstvou PE nebo silikonu.
- Obal v podobě THIMM Click4Tray z vlnité lepenky foodWave® | heatproof pro přímý styk s potravinami lze ideálně používat pro nezávadný ohřev potravin v mikrovlnné a klasické troubě.