Stáže | Trainee programy

staze-stazista-trainee-prace-pro-studenty-THIMM.jpg

Skupina THIMM je lídrem v poskytování řešení pro balení a distribuci zboží. Portfolio firmy zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany, obalové systémy z různých materiálových kombinací. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává více než 3300 zaměstnanců ve 21 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku a Francii a dosahuje ročního obratu přes 605 milionů eur.

 

THIMM pack'n'display je součástí mezinárodní skupiny THIMM. Nabízí nejlepší řešení pro balení a prezentaci zboží. Prostřednictvím obalů na míru, individuálních konceptů pro POP/POS produkty z vlnité lepenky a s využitím nejmodernějších technologií digitálního tisku i laserového výseku vyvíjí ta nejlepší řešení pro výrobky z různých průmyslových odvětví - od poradenství, přes vývoj, tiskovou grafiku až po výrobu a případnou kompletaci.

 

V našem závodě THIMM pack'n'display ve Všetatech studentům aktuálně nabízíme:

STÁŽISTA/TRAINEE V ODDĚLENÍ VÝROBY / TECHNIKY (m/ž)

CO NA STÁŽI ZAŽIJEŠ A CO BUDEŠ DĚLAT?

Staneš se součástí týmu oddělení výroby. Budeš se podílet na operativních úkolech v různých projektech a naskytne se Ti skvělá příležitost poznat celý proces samotné realizace produktu. Díky spolupráci s ostatními oddělenými poznáš, jak fungují procesy ve výrobní firmě.

CO BYS MĚL/A UMĚT?

Hledáme aktivního člověka, který zná základní technické pojmy – výkres, předloha, efektivita výrobního zařízení, lead time; umí aktivně používat kancelářské programy; je zvídavý a nebojí se klást otázky; umí využívat time management a mluví aktivně anglicky nebo německy.

CO ZÍSKÁŠ A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Nabízíme Ti možnost nejen pochopit proces výroby a prodeje obalů z vlnité lepenky, ale především přátelské prostředí, nové zkušenosti a podporu při Tvé povinné či dobrovolné praxi. Podpoříme Tě i při zpracování závěrečné práce a samozřejmě Tě za odvedenou práci i odměníme (150 Kč/h).

STÁŽISTA/TRAINEE V ODDĚLENÍ OBCHODU A MARKETINGU (m/ž)

CO NA STÁŽI ZAŽIJEŠ A CO BUDEŠ DĚLAT?

Staneš se součástí malého týmu marketingu, budeš se podílet na operativních úkolech v různých projektech. Poznáš nejen běžné marketingové činnosti, ale také přípravu různých marketingových projektů, eventů, konferencí a celý proces ve výrobní firmě.

CO BYS MĚL/A UMĚT?

Hledáme aktivního člověka, který zná základní obchodní pojmy – produkt, požadavky zákazníků, prezentace výrobků, branding, marketing na sociálních sítí; umí aktivně používat kancelářské programy; je zvídavý a nebojí se klást otázky; umí využívat time management a mluví aktivně anglicky nebo německy.

CO ZÍSKÁŠ A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Nabízíme Ti možnost nejen pochopit proces výroby a prodeje obalů z vlnité lepenky, ale především přátelské prostředí, nové zkušenosti a podporu při Tvé povinné či dobrovolné praxi. Podpoříme Tě i při zpracování závěrečné práce a samozřejmě Tě za odvedenou práci i odměníme (150 Kč/h). 

O konkrétních podmínkách se s Tebou rádi pobavíme na osobní schůzce. Pošli nám svůj životopis nebo zavolej. Neváhej!

Načíst...